Lokata z plusem to oferta skierowana do klientów, którzy utrzymują stałe wpływy na konto. Warunkiem otworzenia lokaty są minimalne comiesięczne wpłaty na poziomie

  • 1200 PLN w przypadku konta klasycznego
  • 2000 PLN w przypadku e-Konta i e-Konta plus

Lokata dostępna jest na dwa okresy: 6 i 12 miesięcy. Bank ustalił minimalną kwotę lokaty na poziomie 1000 złotych, maksymalna kwita lokaty wynosi natomiast 15 000 PLN. Lokata może mieć charakter odnawialny. Zakładając lokatę podpisujemy notę odsetkową, w której możemy wybrać wariant automatycznego odnowienia lokaty. Odnowienie następuje na zasadach z dnia odnowienia. Klient decyduje czy wypracowane odsetki mają powiększyć odnawianą lokatę, czy zostać przekazane na wskazane konto w banku.

Maksymalne oprocentowanie lokaty z plusem w Lukas Banku uzależnione jest od okresu lokaty i wynosi:

  • Do 4,7% w sakli roku dla lokaty na 180 dni
  • Do 5,0% w skali roku dla lokaty rocznej

Zerwanie lokaty z plusem w Lukas Banku

Zrywając lokatę w okresie pierwszych 21 dni trwania lokaty narażeni jesteśmy na całkowitą utratę wypracowanych odsetek. Zrywając lokatę po 21 dniach bank wypłaci nam odsetki w wysokości 1% w skali roku za każdy dzień trwania lokaty. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za zerwanie lokaty przed okresem wygaśnięcia

Lokaty w Lukas Banku  objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 50000 euro. Zgromadzone środki do tej kwoty podlegają 100% gwarancji.

Bank oferuje możliwość założenia lokaty w placówkach banku na terenie całego kraju, prze infolinię banku oraz  przez Internet. Oprocentowanie, zasady i warunki lokaty aktualne na 23sierpnia2010. W celu sprawdzenia aktualnej oferty na lokaty w Lukas Banku  zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej banku lub wizytę w placówce.

Zobacz także:

Porównanie i ranking lokat