Bank BOŚ

Lokata jednodniowa w banku ochrony środowiska to nowa propozycja banku na lokatę omijającą konieczność płacenia podatku od lokat kapitałowych tzw podatku Belki. Lokata charakteryzuje się wyższym oprocentowaniem w porównaniu z lokata standardową w BOŚ. Klient jednocześnie ma stały dostęp do własnych środków. Lokata automatycznie się odnawia aż do momentu pojawienia się dyspozycji właściciela o przelaniu środków na jego rachunek. Minimalna kwota na jaką można założyć lokate to 5000 PLN, maksymalna to 18500 przy jednoczesnym otwarciu Konta Wyjątkowego w banku lub 20000 dla pozostałych lokat. Lokata zawierana jest na 1 dzień i ma charakter odnawialny. Wpłata może być dokonana gotówka w kasie banku lub w formie bezgotówkowej. Bank ogranicza maksymalną ilość lokat jaką może założyć jeden klient. Liczna ta uzależniona jest od posiadanych produktów banku i kształtuje się następująco:

  • 8 – dla Posiadaczy Konta Wyjątkowego z pakietem produktów i usług VIP (obecnych i otwierających Konto Wyjątkowe z pakietem produktów i usług VIP jednocześnie z otwarciem lokaty) oraz Ekokonta VIP
  • 4 – dla Posiadaczy Konta Wyjątkowego (obecnych i otwierających Konto Wyjątkowe jednocześnie z otwarciem lokaty)
  • 2 – dla obecnych posiadaczy Konta Wyjątkowego z pakietem produktów i usług Start
  • 1 – dla Posiadaczy innych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych (obecnych i otwierających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku jednocześnie z otwarciem lokaty)

Oprocentowanie lokaty jednodniowej „Każdy dzień dobry” w  banku BOŚ wynosi:

  • dla lokat otwieranych jednocześnie z otwarciem Konta Wyjątkowego – 4,20%
  • dla lokat otwieranych posiadaczom Ekokonta/Konta Wyjątkowego  –  4,00%

Lokata ma charakter odnawialny a odsetki codziennie przelewane są na konto klienta w banku BOŚ

Zerwanie lokaty jednodniowej w BOŚ

Lokata jednodniowa klient dostaje całość odsetek za każdy zakończony dzień lokaty.

Bank oferuje możliwość założenia lokaty w swoich placówkach na terenie całego kraju oraz przez Internet. Oprocentowanie, zasady i warunki lokaty aktualne na 22czerwca2010. W celu sprawdzenia aktualnej oferty na lokaty w Banku Ochrony Środowiska  zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej banku lub wizytę w placówce.

Zobacz także:

Porównanie i ranking lokat